Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

Paweł Kulpa

Założyciel i wiceprezes QL Controls

Człowiek o szerokim wachlarzu doświadczeń zawodowych. W roku 2009 zdecydował o prowadzeniu biznesu. O SALUS Controls mówi: "Dziś prowadzimy grupę firm działających w 20 krajach Europy. Rozwój był możliwy dzięki zespołowi, jaki udało się stworzyć. Wyznaczanie ambitnych celów i praca zespołowa cechuje nasz team od zawsze. Wielu pracowników awansowało. Osoby wybitne mogą się stać u nas formalnymi partnerami, co w Polsce jest rzadkością, a dla mnie to naturalny proces gratyfikacji najlepszych".

Marcin Hulboj

Prezes Zarządu

Współzałożyciel QL Controls, od początku odpowiedzialny za realizowanie strategii rozwoju marki. Człowiek biznesu z dużym wyczuciem wolnego rynku. Wcześniejsze stanowiska menadżerskie utorowały mu drogę do sukcesu w branży grzewczej. W SALUS Controls zarządza zespołem kierowniczym, nadzoruje strategie sprzedażowe, wizerunkowe. Nie boi się ryzyka – bez niego, nie da się utrzymać na fali. Żadnego pomysłu nie przekreśla przed obliczeniem jego wartości: "Nie ma głupich pomysłów, są tylko te nieekonomiczne” – mówi.

Andrzej Tymowicz

Dyrektor Zarządzający QL Controls

Jest odpowiedzialny za budowanie całościowej polityki handlowej i marketingowej spółki. Zajmuje się długofalowym planowaniem strategicznym oraz nadzorem nad realizacją założeń sprzedaży i marketingu na rynku polskim i zagranicznym. Kompetencje zawodowe zdobywał w koncernach międzynarodowych. Przeszedł wszystkie szczeble kariery handlowej, dlatego wie, jak budować relacje z klientem strategicznym. Docenia zdrową rywalizację i nieszablonowe myślenie. W firmie QL CONTROLS zatrudniony od 2010 roku.

Kamil Wielgus

Dyrektor Exportu

Menadżer z ponad 12-letnim doświadczeniem w sprzedaży maszyn, technologii oraz usług serwisowych w sektorze przemysłowym, zarówno na rynku krajowym, jak i na rynkach zagranicznych. Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunkach Filologia Angielska i Filologia Rosyjska oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku Handel Zagraniczny. W QL Controls odpowiada za sprzedaż na terenie Europy Południowo-Wschodniej.

Krzysztof Pryszcz

Dyrektor ds. Technicznych i Logistyki

Absolwent Politechniki Śląskiej w Katowicach, związany z firmą od ponad 10 lat. Współtworzył markę SALUS Controls i miał wpływ na jej rozwój zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Odpowiada za projektowanie urządzeń, współpracuje z fabrykami na etapie produkcji, prowadzi testy produktów przed zaakceptowaniem ich do sprzedaży. Nadzoruje pracę Działu Serwisowego, koordynuje procesy logistyczne, udziela wsparcia technicznego naszym partnerom na terenie Europy i w innych krajach świata.


Magdalena Nowok

Dyrektor Działu Marketingu

Absolwentka menadżerskich studiów podyplomowych MBA Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W roku 2010 dołączyła do zespołu budującego od podstaw markę SALUS Controls w Polsce. To tutaj poznawała procesy związane z handlem, marketingiem i obsługą Klienta, zyskując bezcenne doświadczenie i zrozumienie potrzeb Klientów. Odpowiedzialna za planowanie kampanii reklamowych, prowadzenie działań marketingowych oraz komunikację wewnętrzną i zewnętrzną firmy w Polsce oraz na rynkach Europy Wschodniej.

Patrycja Jarosz

Dyrektor Kontrolingu i Finansów

W zespole SALUS Controls od roku 2014. Pracowała w administracji, księgowości, w końcu objęła pieczę nad budżetami, kosztami oraz kontrolą procedur. Jest odpowiedzialna za śledzenie przepisów prawa, monitorowanie ich prawidłowego wdrażania oraz tworzenie regulaminów wewnętrznych. Opracowuje zagadnienia związane z szeroko pojętą polityką firmy i dba o proces zarządzania danymi.

Maja Pająk

Menadżer ds. logistyk i działu obsługi Klienta

Inżynier zarządzania jakością. W SALUS Controls zajmuje się koordynacją procesów logistycznych oraz zarządzaniem pracą podległego sobie zespołu. Nadzoruje procesy transportowe, dostawy, wysyłki. Dogląda stanów magazynowych, przepływu surowców i produktów. Wcześniej kierowała działaniami eksportu na rynkach południowych.

Dyrektorzy Sprzedaży

Radosław Gadomski

Dyrektor Sprzedaży Zachód

Od zawsze związany z branżą. W przeszłości pracował jako instalator, nadzorca prac monterskich, kierownik hurtowni instalacyjnej, przedstawiciel handlowy. W QL Controls kieruje działaniami sprzedażowymi na zachodzie kraju, w województwach: zachodniopomorskim, wielkopolskim, lubuskim, dolnośląskim. Dyrektorskie stanowisko łączy z kwalifikacjami technicznymi. W razie potrzeby samodzielnie montuje systemy sterujące. Posiada uprawnienia SEP (Stowarzyszenie Elektryków Polskich) – dozorcze oraz wykonawcze.

Bogdan Curzydło

Dyrektor Sprzedaży Wschód

Od roku 2019 realizuje i nadzoruje działalność handlową firmy w województwie podkarpackim, lubelskim, warmińsko-mazurskim oraz mazowieckim. Jest wieloletnim specjalistą marki w zakresie doradztwa produktowego i szeroko pojętych konsultacji technicznych, co pozwoliło mu poznać branżę od przysłowiowej podszewki i płynnie rozwijać sieć sprzedaży. Dzięki doświadczeniu oraz doskonałej znajomości produktów potrafi dobrać system sterowania do potrzeb każdej inwestycji.

Kierownicy regionu

Kamil Bogucki

Kierownik Regionu

Region: małopolskie

Prowadzi działania handlowe QL Controls w województwie małopolskim. Na co dzień realizuje zaplanowane akcje sprzedażowe oraz zajmuje się budowaniem i podtrzymywaniem współpracy z lokalnymi kontrahentami i dystrybutorami. Dba też o posprzedażową obsługę klientów indywidualnych.

Maciej Lewandowski

Kierownik Regionu

Region: zachodniopomorskie i lubuskie

Z wykształcenia humanista, jednak branża instalacyjna pochłonęła go na tyle, że aktywnie w niej działa od ponad 20 lat. W SALUS Controls od 2019 roku odpowiada za rozwój sprzedaży w województwie zachodniopomorskim i lubuskim.

Damian Orzechowski

Kierownik Regionu

Region: mazowieckie

Z branżą grzewczą jest związany od 20 lat. W SALUS Controls odpowiada za obsługę handlową centralnej części Mazowsza. Znajomość procesów sprzedażowych oraz wysokie kompetencje zawodowe pozwalają mu dobierać produkty idealnie do specyfiki zaopatrywanych budynków.

Mariusz Nowak

Kierownik Regionu

Region: śląskie pd.

Z handlem związany od zawsze, z SALUS Controls od roku 2014. Odpowiada za działania sprzedażowe na terenie województwa śląskiego. Zajmuje się doradztwem indywidualnym, wsparciem technicznym Klienta. Organizuje prezentacje produktów i systemów oraz szkolenia pod kątem montażu i uruchomień.

Iwo Gosławski

Kierownik Regionu

Region: łódzkie, opolskie i śląskie płn.

Nabywał doświadczenie w branży produkcyjnej, przez kilka lat pracując jako doradca i przedstawiciel handlowy. W SALUS Controls współpracuje z hurtowniami, instalatorami oraz odbiorcami końcowymi naszych systemów. Wyróżnia go indywidualne podejście do Klienta, a także bardzo dobre rozeznanie rynku.

Maciej Pitera

Kierownik Regionu

Region: podkarpackie

Od 2008 roku aktywnie działa w branży instalacyjnej. Doświadczenie handlowe zdobył zarówno w kraju, jak i za granicą. W SALUS Controls odpowiada za bieżącą, jak również przyszłą współpracę z instalatorami i dystrybutorami naszych urządzeń. Jego wielką zaletą jest elastyczność oraz łatwość dostosowywania się do nowych sytuacji.

Michał Pawlak

Kierownik Regionu

Region: lubelskie

Posiada 15-letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży. Od ponad 5 lat związany zawodowo z szeroko pojętą branżą budowlaną. W QL Controls koordynuje działania firmy na Lubelszczyźnie. Zajmuje się współpracą z hurtowniami dystrybucyjnymi w zakresie zamówień i zaopatrzenia. Pracuje z deweloperami i wykonawcami. Prowadzi szkolenia techniczne dla instalatorów, współpracuje z lokalnymi firmami instalacyjnymi.

Kamila Bartecka

Kierownik Regionu

Region: dolnośląskie

W handlu pracuje od 2016 roku. W QL Controls zajmuje się profesjonalnym doradztwem produktowym oraz pomocą Klientowi podczas podłączania systemów sterujących. Obszar jej działań to województwo dolnośląskie.

Tomasz Szczerbowicz

Kierownik Regionu

Region: warmińsko-mazurskie i podlaskie

Szeregi branży instalacyjno-sanitarnej zasila od ponad 20 lat. W QL Controls jest odpowiedzialny za współpracę z hurtowniami dystrybucyjnymi w zakresie zamówień, zaopatrzenia. Koordynuje działania firmy na terenie województwa warmińsko-mazurskiego oraz podlaskiego (część północna). Prowadzi szkolenia techniczne dla handlowców i instalatorów.

Andrzej Szczepański

Kierownik Regionu

Region: kujawsko-pomorskie

Handlowiec z 19-letnim stażem w branży systemów nawodnienia oraz technologii grzewczej. W przeszłości zawodowej koordynował także prace w zakresie projektowania terenów zielonych. W ENGO Controls zajmuje się współpracą z hurtowniami dystrybucyjnymi w zakresie zamówień i zaopatrzenia. Prowadzi szkolenia techniczne dla handlowców i instalatorów, współpracuje z lokalnymi firmami instalacyjnymi.

Konsultanci ds. Obsługi Klienta

Iwona Loreńczyk

Konsultant ds. Obsługi Klienta

W Dziale Handlowym koordynuje realizację zamówień na rynku krajowym. Działa w zakresie obsługi Klienta oraz tworzy wszelkie raporty i analizy sprzedażowe.

Sylwia Janko

Konsultant ds. Obsługi Klienta

W firmie od 2016 roku zajmuje się realizacją zamówień na rynku polskim, obsługą Klienta krajowego, a także prowadzeniem i aktualizowaniem baz produktów.

Alina Mrówczyńska

Konsultant ds. Obsługi Klienta

W SALUS Controls jest odpowiedzialna za wsparcie Klienta, realizację zamówień na rynku polskim. Opiekuje się także obszerną bazą Klientów. Wcześniej zajmowała się administracją i organizacją biura.

Kamil Wielgus

Dyrektor Exportu

Menadżer z ponad 12-letnim doświadczeniem w sprzedaży maszyn, technologii oraz usług serwisowych w sektorze przemysłowym, zarówno na rynku krajowym, jak i na rynkach zagranicznych. Absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunkach Filologia Angielska i Filologia Rosyjska oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku Handel Zagraniczny. W QL Controls odpowiada za sprzedaż na terenie Europy Południowo-Wschodniej.

Arna Čizmović

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Ukończyła Wydział Mechaniczny Uniwersytetu w Sarajewie, w Bośni i Hercegowinie, na wydziale energetyki oraz uzyskała stopień naukowy: Inżynier mechanik. Po zdaniu egzaminu zawodowego została projektantem instalacji mechanicznych. Podczas 22-letniego doświadczenia zawodowego pracowała w sprzedaży, imporcie, projektowaniu, odbiorze technicznym instalacji. Na stanowisku Specjalisty ds. Technicznego Wsparcia Sprzedaży w QL Controls odpowiada za współpracę z partnerami biznesowymi na rynku bośniacko-hercegowińskim.

Egidijus Karitonis

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Przez większość swojej kariery zawodowej był odpowiedzialny za konserwację i naprawy sprzętu technicznego/produkcyjnego w różnych lokalnych i międzynarodowych firmach produkcyjnych. Zdobył również doświadczenie w zarządzaniu produkcją, pracując w firmach zajmujących się uszczelnianiem drewna i przemysłu. Uzyskał stopień inżyniera mechanika, a także uczył się i doskonalił w zakresie jakości, zarządzania produkcją i optymalizacji w ciągu tych wszystkich lat kariery. W SALUS Controls jest odpowiedzialny za techniczne wsparcie sprzedaży na rynku litewskim - współpracuje z lokalnymi hurtowniami, sklepami i instalatorami.

Vladimir Vasiljevic

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Ukończył inżynierię mechaniczną na Uniwersytecie w Belgradzie. Ma ponad 15-letnie doświadczenie w sprzedaży na rynku bałkańskim, w zagranicznych firmach technologicznych. W QL Controls jest odpowiedzialny za wsparcie techniczne i sprzedaż na rynku serbskim - współpracuje z lokalnymi hurtowniami, sklepami oraz instalatorami.

Jacek Kotlewski

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Pasjonat języków obcych. Biegle włada hiszpańskim, angielskim i polskim. Aktualnie uczy się portugalskiego oraz francuskiego. Ma bogate doświadczenie zawodowe: ponad 7 lat współpracy z międzynarodowym klientem, zarówno prywatnym jak i biznesowym, 4 lata w logistyce na rynku europejskim i północnoamerykańskim. Mieszkał i pracował aż w 7 różnych krajach. W QL Controls odpowiada za sprzedaż na terenie Hiszpanii.

Martyna Adamiec

Specjalista ds. Eksportu

Absolwentka filologii rosyjskiej, pasjonatka kultury i literatury naszych wschodnich sąsiadów. Do jej obowiązków należy wsparcie sprzedaży w Dziale Eksportu. Korzystając ze znajomości języka rosyjskiego oraz posiadanej wiedzy kulturowej, opracowuje też tłumaczenia materiałów reklamowych.

Magdalena Nowok

Dyrektor Działu Marketingu

Absolwentka menadżerskich studiów podyplomowych MBA Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W roku 2010 dołączyła do zespołu budującego od podstaw markę SALUS Controls w Polsce. To tutaj poznawała procesy związane z handlem, marketingiem i obsługą Klienta, zyskując bezcenne doświadczenie i zrozumienie potrzeb Klientów. Odpowiedzialna za planowanie kampanii reklamowych, prowadzenie działań marketingowych oraz komunikację wewnętrzną i zewnętrzną firmy w Polsce oraz na rynkach Europy Wschodniej.

Agnieszka Przychodzeń – Głogowska

Koordynator ds. Marketingu - Polska

W SALUS Controls odpowiedzialna za obieg dokumentacji marketingowej, zlecanie zamówień na materiały promocyjne, obsługę programów lojalnościowych, katalogowanie i wydawanie gadżetów reklamowych. Do jej obowiązków należy również ścisła współpraca z Działem Handlowym.

Katarzyna Stuglik

Specjalista ds. Marketingu

Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W SALUS Controls prowadzi działania marketingowe w zakresie kontaktu z Klientami i dystrybutorami krajowymi.

Aleksandra Jankowska – Górczyńska

Copywriter

Absolwentka kulturoznawstwa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W SALUS Controls zajmuje się wszystkim, co ma związek ze słowem pisanym: tworzy artykuły na firmowy blog, przygotowuje teksty reklamowe, współpracuje z branżowymi portalami internetowymi oraz prowadzi profile firmy w social mediach.

Sergiusz Lewandowski

Specjalista ds. Marketingu - Eksport

W SALUS Controls odpowiedzialny za działania marketingowe na rynkach wschodnich. Współpracuje z Klientami w zakresie promocji marki, dba o jej wizerunek, a także doradza wschodnim partnerom w kwestiach reklamowych.

Tomasz Przybylski

Koordynator Działu Graficznego i IT

Absolwent Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach na kierunku: Grafika. Od 2010 roku zbiera doświadczenie w branżach wymagających tworzenia projektów graficznych w oparciu o nowoczesne rozwiązania cyfrowe. W SALUS Controls odpowiada za projektowanie treści reklamowych i nadzór nad pracami programistycznymi.

Damian Silarski

Grafik Komputerowy

Absolwent Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach na kierunku: Grafika. W SALUS Controls zajmuje się przygotowywaniem materiałów graficznych, kręceniem i montowaniem filmów instruktażowych. Stawia na oryginalność w realizacji projektów – wszystko po to, aby jak najlepiej zaprezentować nasze produkty.

Piotr Duda

Grafik Komputerowy

Absolwent Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach na kierunku: Grafika. Z grafiką komputerową związany już od czasów szkoły średniej. W SALUS Controls zajmuje się przygotowywaniem materiałów wizualnych. Odpowiada za dopasowywanie projektów graficznych do potrzeb realizowanych kampanii reklamowych.

Bartłomiej Bargiel

Grafik Komputerowy

Student informatyki, który równocześnie z nauką na uczelni rozpoczął pracę w SALUS Controls. Jego zadaniem jest administrowanie obcojęzycznych stron internetowych i aktualizowanie wyświetlanych na nich informacji.

Krzysztof Pryszcz

Dyrektor ds. Technicznych i Logistyki

Absolwent Politechniki Śląskiej w Katowicach, związany z firmą od ponad 10 lat. Współtworzył markę SALUS Controls i miał wpływ na jej rozwój zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Odpowiada za projektowanie urządzeń, współpracuje z fabrykami na etapie produkcji, prowadzi testy produktów przed zaakceptowaniem ich do sprzedaży. Nadzoruje pracę Działu Serwisowego, koordynuje procesy logistyczne, udziela wsparcia technicznego naszym partnerom na terenie Europy i w innych krajach świata.

Łukasz Dziurosz

Kierownik Magazynu i Obiektu

Z SALUS Controls związany od początku. Kieruje pracą magazynu oraz jest opiekunem obiektu, dba o porządek na terenie zabudowań firmowych. Pełni też funkcję menadżera floty samochodowej.

Maja Pająk

Menadżer ds. logistyk i działu obsługi Klienta

Inżynier zarządzania jakością. W SALUS Controls zajmuje się koordynacją procesów logistycznych oraz zarządzaniem pracą podległego sobie zespołu. Nadzoruje procesy transportowe, dostawy, wysyłki. Dogląda stanów magazynowych, przepływu surowców i produktów. Wcześniej kierowała działaniami eksportu na rynkach południowych.

Martyna Mańka

Specjalista ds. logistyki

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywała w dziale administracji oraz dziale księgowości. W firmie SALUS Controls odpowiada za płynną logistykę towaru, kontakt z producentami oraz obieg dokumentów spedycyjnych.

Magazyn

Pracownicy magazynu zajmują się przyjmowaniem dostaw, przygotowywaniem zamówień, inwentaryzacją sprzętu oraz czynnościami związanymi z wysyłką produktów. Dbają, aby towar był odpowiednio zabezpieczony i terminowo dotarł do miejsca przeznaczenia. Magazynierzy SALUS Controls są mistrzami organizacji i pracy zespołowej.

Patrycja Jarosz

Dyrektor Kontrolingu i Finansów

W zespole SALUS Controls od roku 2014. Pracowała w administracji, księgowości, w końcu objęła pieczę nad budżetami, kosztami oraz kontrolą procedur. Jest odpowiedzialna za śledzenie przepisów prawa, monitorowanie ich prawidłowego wdrażania oraz tworzenie regulaminów wewnętrznych. Opracowuje zagadnienia związane z szeroko pojętą polityką firmy i dba o proces zarządzania danymi.

Mirela Nikiel – Morciniec

Kierownik Działu Finansów

W SALUS Controls szefuje Działowi Finansowemu. Kontroluje przebieg wszystkich operacji finansowych, przygotowuje ewidencje księgowe, pilnuje rozliczeń oraz sprawdza poprawność dokumentacji rachunkowej.

Izabella Stęchły

Pracownik ds. Administracji i Finansów

W SALUS Controls od roku 2015 zajmuje się weryfikacją faktur i porządkowaniem dokumentacji pod względem rachunkowym i podatkowym.

Barbara Ogiegło

Pracownik ds. Administracji i Finansów

W SALUS Controls odpowiedzialna za prawidłowy obieg dokumentów księgowych oraz za ich systematyczną archiwizację. Wcześniej prowadziła recepcję.

Sabina Kościołek

Pracownik ds. Administracji i Finansów

W QL Controls pracuje od 2019 roku. Zaczynała od administracji biurowej, obecnie zajmuje się dbaniem o prawidłowy przepływ dokumentów finansowo-księgowych, ich systematyzację oraz odpowiednie zabezpieczenie.

Monika Paździor

Pracownik ds. Administracji i Organizacji biura

Ma kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie organizacji pracy biura. W QL Controls jest odpowiedzialna za: obsługę recepcji, prowadzenie bieżących spraw administracyjno-biurowych, koordynowanie kalendarza spotkań i wyjazdów służbowych.

Krzysztof Pryszcz

Dyrektor ds. Technicznych i Logistyki

Absolwent Politechniki Śląskiej w Katowicach, związany z firmą od ponad 10 lat. Współtworzył markę SALUS Controls i miał wpływ na jej rozwój zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Odpowiada za projektowanie urządzeń, współpracuje z fabrykami na etapie produkcji, prowadzi testy produktów przed zaakceptowaniem ich do sprzedaży. Nadzoruje pracę Działu Serwisowego, koordynuje procesy logistyczne, udziela wsparcia technicznego naszym partnerom na terenie Europy i w innych krajach świata.

Andrzej Ogiegło

Kierownik Działu Technicznego

Absolwent Politechniki Krakowskiej na kierunku Elektrotechnika i Automatyka oraz Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej na wydziale Budowy Maszyn i Informatyki. W branży ogrzewnictwa, wentylacji i klimatyzacji pracuje od 2005 roku, w SALUS Controls – od 2015. Uczestniczy w projektowaniu i kontrolowaniu jakości urządzeń oraz koordynuje pracę serwisu technicznego. Jego dom jest miejscem, w którym nowe produkty przechodzą pierwsze testy niezawodności.

Marcin Kurpas

Specjalista ds. Technicznych

Zajmuje się wsparciem technicznym Klienta i Działu Handlowego w zakresie informacji o produktach. Obsługuje serwisową skrzynkę mailową. Prowadzi szkolenia dla pracowników i instalatorów. Tematem szkoleń jest oferta produktowa SALUS Controls oraz obsługa urządzeń. Przez lata pracował jako serwisant kotłów gazowych i monter systemów energetyki odnawialnej (OZE).

Paweł Pasek

Specjalista ds. Technicznych

Z Działem Technicznym SALUS Controls związany od roku 2017 – jako pracownik serwisu. Odpowiada za kontakt z Klientem niepolskojęzycznym w zakresie wsparcia technicznego i doboru systemu sterowania. Testuje nowe produkty oraz weryfikuje dokumentację pod kątem techniczno-merytorycznym.

Błażej Stęchły

Specjalista ds. Technicznych

Absolwent Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej na kierunku Automatyka i Robotyka. W SALUS Controls zajmuje się wsparciem technicznym Klientów oraz pozostałych działów w firmie. Obsługuje również reklamacje i bierze udział w testach produktów przed wprowadzeniem ich na rynek.

Damian Machnik

Specjalista ds. Technicznych

Wspiera Klientów i Dział Handlowy w temacie produktów oraz ich funkcji. Przygotowuje materiały szkoleniowe, współpracuje przy projektowaniu nowych urządzeń. Odpowiada także za kontakt z Klientem w zakresie reklamacji (analiza, naprawa, wymiana).

Daniel Botor

Specjalista ds. Technicznych

Do jego codziennych zadań należy telefoniczne wsparcie Klientów w odpowiednim ustawieniu urządzeń lub przywracaniu sprawnego działania systemu. Obsługuje również reklamacje oraz współpracuje przy tworzeniu nowych urządzeń.

Artur Grolik

Specjalista ds. Technicznych

Absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach na kierunku Elektrotechnika. Były serwisant maszyn i urządzeń automatyki przemysłowej. W SALUS Controls odpowiada za wsparcie techniczne Klientów i pozostałych działów w firmie. Weryfikuje dokumentacje techniczne pod względem techniczno-merytorycznym. Uczestniczy w testach prototypów przed wprowadzeniem produktów na rynek.

Szymon Panfil

Specjalista ds. Technicznych

Absolwent Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. W QL Controls odpowiedzialny za szkolenia produktowe, współpracę eksportową z krajami europejskimi oraz wsparcie techniczne dla przedstawicieli handlowych z zagranicy, jak i dla klientów niepolskojęzycznych.

Jak pracujemy w SALUS Controls?

 • SŁUCHAMY WAS

  Każdego dnia nasi eksperci odbierają dziesiątki telefonów, z których dowiadujemy się, czego oczekujecie od systemów sterowania ogrzewaniem. To ważna część naszej pracy. Dzięki niej wiemy na co zwracać uwagę, aby korzystanie z urządzeń było bezproblemowe i wydajne.

 • PROJEKTUJEMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA DO WASZYCH DOMÓW

  Wiedząc czego oczekujecie, tworzymy urządzenia, które nie tylko sterują temperaturą, ale też są ekologiczne, ekonomiczne i przyjazne w obsłudze. Przyświeca nam zasada: Jakość to sposób myślenia, który powoduje, że stosuje się i bez przerwy poszukuje najlepszych rozwiązań /W. E. Deming/.

 • TESTUJEMY TO, CO WYMYŚLILIŚMY

  Zanim wprowadzimy na rynek nowość, poddajemy ją rozmaitym testom. Zabieramy do naszych domów, prosimy o opinię inżynierów, technologów. Chcemy mieć pewność, że nowy produkt sprawdzi się w działaniu przez lata użytkowania. Choć żyjemy w czasach, w których wszystko szybko się zużywa, my projektujemy urządzenia tak, aby służyły Wam jak najdłużej.

 • KONTROLUJEMY JAKOŚĆ

  Nigdy nie osiadamy na laurach. Pytamy, jak nasze produkty sprawdzają się w Waszych domach i w razie potrzeby je udoskonalamy. Właśnie dlatego nasze systemy sterujące odpowiadają najwyższym standardom i są wolne od „martwych funkcji” – takich, które nie są potrzebne w codziennym użytkowaniu. Skupiamy się na tym, aby Wam wszystko ułatwiać, a nie komplikować.

 • SŁUŻYMY RADĄ

  Na pomoc techniczną specjalistów możecie liczyć nie tylko przy doborze urządzeń do swojego domu. Oczywiście w tym również bardzo chętnie pomagamy. Jednak naszym priorytetem jest obsługa kompleksowa, od początku do końca. Wsparcie otrzymacie zawsze – bez względu na to, ile czasu upłynęło od zakupu. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać.

 • DBAMY O PRZYJAZNĄ ATMOSFERĘ

  Uważamy, że tylko w dobrej atmosferze można stworzyć coś wartościowego. Jesteśmy otwarci na kontakt z każdym Klientem, natomiast w naszym biurze, w Kobielicach, panuje przyjazny klimat pracy. Lubimy się, mówimy do siebie po imieniu i cenimy w innych poczucie humoru. Nasz zespół to ludzie kompetentni, a przy tym otwarci na wymianę nawet najbardziej odmiennych poglądów. Jeżeli rozważasz pracę z nami, nie wahaj się. Już po kilku dniach poczujesz się częścią zespołu. Śmiało aplikuj!

Z życia firmy

Kontakt
Podejmij współpracę

Dane teleadresowe


Kontakt

+48 324 417 637

pon.-pt.: 800-2000
sobota: 800-1400

  InstalatorUżytkownikDeweloper
  Salus

  Dystrybutor marki SALUS Controls:
  QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

  ul. Rolna 4, 43-262 Kobielice,
  woj. śląskie, PL,
  NIP: 638 180 68 25,
  KRS: 0000440955,
  tel: +48 324 417 637,
  fax: +48 32 790 44 85

  image/svg+xml

  © QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved