English
Polski
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

Paweł Kulpa

Założyciel i wiceprezes QL Controls

Człowiek o szerokim wachlarzu doświadczeń zawodowych. W roku 2009 zdecydował o prowadzeniu biznesu. O SALUS Controls mówi: "Dziś prowadzimy grupę firm działających w 20 krajach Europy. Rozwój był możliwy dzięki zespołowi, jaki udało się stworzyć. Wyznaczanie ambitnych celów i praca zespołowa cechuje nasz team od zawsze. Wielu pracowników awansowało. Osoby wybitne mogą się stać u nas formalnymi partnerami, co w Polsce jest rzadkością, a dla mnie to naturalny proces gratyfikacji najlepszych".

Marcin Hulboj

Dyrektor Zarządzający

Współzałożyciel QL Controls, od początku odpowiedzialny za realizowanie strategii rozwoju marki. Człowiek biznesu z dużym wyczuciem wolnego rynku. Wcześniejsze stanowiska menadżerskie utorowały mu drogę do sukcesu w branży grzewczej. W SALUS Controls zarządza zespołem kierowniczym, nadzoruje strategie sprzedażowe, wizerunkowe. Nie boi się ryzyka – bez niego, nie da się utrzymać na fali. Żadnego pomysłu nie przekreśla przed obliczeniem jego wartości: "Nie ma głupich pomysłów, są tylko te nieekonomiczne” – mówi.

Andrzej Tymowicz

Dyrektor Handlowy

Kompetencje zawodowe zdobywał w koncernach międzynarodowych, w których przez lata zarządzał sprzedażą. W SALUS Controls pracuje od 2010 roku. Przeszedł wszystkie szczeble kariery handlowej, dlatego wie, jak budować relacje z Klientem. Jest odpowiedzialny za proponowanie strategii sprzedażowych oraz nadzór nad ich wdrażaniem na terenie Polski. Dba o realizację założeń Zarządu, opracowanych dla Działu Handlowego. Docenia zdrową rywalizację i nieszablonowe myślenie. Uważa, że w handlu jest ono domeną najlepszych.

Łukasz Gładysz

Dyrektor Handlowy – Eksport

Magister zarządzania i inżynierii produkcji oraz informatyki i ekonometrii. W SALUS Controls od roku 2016. Od 2017 odpowiedzialny za zarządzanie zespołem sprzedaży w ponad 20 krajach w regionach EE, CIS, SEE, MEA. Przygotowuje i nadzoruje kampanie promocyjne, negocjuje umowy, organizuje konferencje, targi – całościowo dba o rozwój sprzedaży eksportowej.

Krzysztof Pryszcz

Dyrektor ds. Technicznych:
Europa Wschodnia i Południowa

Absolwent Politechniki Śląskiej w Katowicach, związany z firmą od ponad 10 lat. Współtworzył markę SALUS Controls i miał wpływ na jej rozwój zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Odpowiada za projektowanie urządzeń, współpracuje z fabrykami na etapie produkcji, prowadzi testy produktów przed zaakceptowaniem ich do sprzedaży. Nadzoruje pracę Działu Serwisowego, koordynuje procesy logistyczne, udziela wsparcia technicznego naszym partnerom na terenie Europy i w innych krajach świata.


Magdalena Nowok

Kierownik Działu Marketingu

Absolwentka Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego na kierunku Zarządzanie – Handel i Marketing. W roku 2010 dołączyła do zespołu budującego od podstaw markę SALUS Controls w Polsce. To tutaj poznawała procesy związane z handlem, marketingiem i obsługą Klienta, zyskując bezcenne doświadczenie i zrozumienie potrzeb Klientów. Odpowiedzialna za planowanie kampanii reklamowych, prowadzenie działań marketingowych oraz komunikację wewnętrzną i zewnętrzną firmy w Polsce oraz na rynkach Europy Wschodniej.

Patrycja Jarosz

Dyrektor Kontrolingu i Finansów

W zespole SALUS Controls od roku 2014. Pracowała w administracji, księgowości, w końcu objęła pieczę nad budżetami, kosztami oraz kontrolą procedur. Jest odpowiedzialna za śledzenie przepisów prawa, monitorowanie ich prawidłowego wdrażania oraz tworzenie regulaminów wewnętrznych. Opracowuje zagadnienia związane z szeroko pojętą polityką firmy i dba o proces zarządzania danymi.

Andrzej Tymowicz

Dyrektor Handlowy

Kompetencje zawodowe zdobywał w koncernach międzynarodowych, w których przez lata zarządzał sprzedażą. W SALUS Controls pracuje od 2010 roku. Przeszedł wszystkie szczeble kariery handlowej, dlatego wie, jak budować relacje z Klientem. Jest odpowiedzialny za proponowanie strategii sprzedażowych oraz nadzór nad ich wdrażaniem na terenie Polski. Dba o realizację założeń Zarządu, opracowanych dla Działu Handlowego. Docenia zdrową rywalizację i nieszablonowe myślenie. Uważa, że w handlu jest ono domeną najlepszych.

Iwona Loreńczyk

Koordynator Działu Handlowego

W Dziale Handlowym koordynuje realizację zamówień na rynku krajowym. Działa w zakresie obsługi Klienta oraz tworzy wszelkie raporty i analizy sprzedażowe.

Dyrektorzy regionalni

Radosław Gadomski

Dyrektor Regionu

Od zawsze związany z branżą. W przeszłości pracował jako instalator, nadzorca prac monterskich, kierownik hurtowni instalacyjnej, przedstawiciel handlowy. W SALUS Controls kieruje działaniami sprzedażowymi na zachodzie kraju, w województwach: zachodniopomorskim, wielkopolskim, lubuskim, dolnośląskim. Dyrektorskie stanowisko łączy z kwalifikacjami technicznymi. W razie potrzeby samodzielnie montuje systemy SALUS Controls. Posiada uprawnienia SEP (Stowarzyszenie Elektryków Polskich) – dozorcze oraz wykonawcze.

Paweł Woźniak

Dyrektor Regionu

Inżynier BHP o dużym doświadczeniu handlowym zarówno w sprzedaży produktów, jak i usług. W SALUS Controls od 2019 roku. Zaczynał jako koordynator regionu, doradzając instalatorom w kwestiach technicznych i dbając o relacje z dystrybutorami. Obecnie odpowiada za promocję i sprzedaż w województwach: małopolskim, łódzkim, opolskim i śląskim.

Jacek Bruzdowski

Dyrektor Regionu

Politolog z wykształcenia, ale handlowiec z zamiłowania. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży grzewczej. Odpowiedzialny za obsługę działań handlowych w południowo-wschodnim regionie Polski.

Bogdan Curzydło

Dyrektor Regionu

Od roku 2019 realizuje i nadzoruje działalność handlową firmy w województwie podkarpackim. Jest wieloletnim specjalistą marki w zakresie doradztwa produktowego i szeroko pojętych konsultacji technicznych, co pozwoliło mu poznać branżę od przysłowiowej podszewki i płynnie rozwijać sieć sprzedaży. Dzięki doświadczeniu oraz doskonałej znajomości produktów potrafi dobrać system sterowania do potrzeb każdej inwestycji.

Koordynatorzy regionu

Maciej Lewandowski

Koordynator Regionu

Region: lubuskie, zachodniopomorskie

Z wykształcenia humanista, jednak branża instalacyjna pochłonęła go na tyle, że aktywnie w niej działa od ponad 20 lat. W SALUS Controls od 2019 roku odpowiada za rozwój sprzedaży w województwie zachodniopomorskim i lubuskim.

Grzegorz Jędrzejczak

Koordynator Regionu

Region: wielkopolskie

Handlowiec z ponad 25-letnim stażem. W SALUS Controls od 2019 roku koordynuje działania firmy na terenie Wielkopolski. Zajmuje się współpracą z hurtowniami dystrybucyjnymi w zakresie zamówień i zaopatrzenia. Prowadzi szkolenia techniczne dla handlowców i instalatorów, współpracuje z lokalnymi firmami instalacyjnymi.

Włodzimierz Leszczyński

Koordynator Regionu

Region: mazowieckie płn., podlaskie

Prowadzi działania handlowe na Mazowszu i Podlasiu. Na co dzień obsługuje Klientów sieciowych, instalatorów oraz podhurtownie. Dobre wyniki zawdzięcza systematycznemu rozwijaniu relacji biznesowych.

Damian Orzechowski

Koordynator Regionu

Region: mazowieckie pd.

Z branżą grzewczą jest związany od 20 lat. W SALUS Controls odpowiada za obsługę handlową centralnej części Mazowsza. Znajomość procesów sprzedażowych oraz wysokie kompetencje zawodowe pozwalają mu dobierać produkty idealnie do specyfiki zaopatrywanych budynków.

Mariusz Nowak

Koordynator Regionu

Region: śląskie pd.

Z handlem związany od zawsze, z SALUS Controls od roku 2014. Odpowiada za działania sprzedażowe na terenie województwa śląskiego. Zajmuje się doradztwem indywidualnym, wsparciem technicznym Klienta. Organizuje prezentacje produktów i systemów oraz szkolenia pod kątem montażu i uruchomień.

Kamila Bartecka

Koordynator Regionu

Region: dolnośląskie

W handlu pracuje od 2016 roku. W SALUS Controls zajmuje się profesjonalnym doradztwem produktowym oraz pomocą Klientowi podczas podłączania systemów sterujących. Obszar jej działań to województwo dolnośląskie.

Łukasz Socha

Koordynator Regionu

Region: lubelskie

Z wykształcenia informatyk, ale handel i instalacje przewijają się przez całe jego życie zawodowe. Posiada wiedzę z zakresu tworzenia sieci informatycznych i przeciwpożarowych. Ma doświadczenie w branży budowlanej. W SALUS Controls pomaga Klientom dobierać systemy sterowania na miarę potrzeb.

Kamil Bogucki

Koordynator Regionu

Region: małopolskie

Do jego zadań należy prezentacja oferty produktowej, a także wsparcie Klienta na etapie doboru i zamawiania systemu sterującego. Dba o budowanie oraz podtrzymywanie dobrych relacji z dystrybutorami.

Iwo Gosławski

Koordynator Regionu

Region: łódzkie, opolskie, pn. śląskie

Nabywał doświadczenie w branży produkcyjnej, przez kilka lat pracując jako doradca i przedstawiciel handlowy. W SALUS Controls współpracuje z hurtowniami, instalatorami oraz odbiorcami końcowymi naszych systemów. Wyróżnia go indywidualne podejście do Klienta, a także bardzo dobre rozeznanie rynku.

Maciej Pitera

Koordynator Regionu

Region: podkarpackie

Od 2008 roku aktywnie działa w branży instalacyjnej. Doświadczenie handlowe zdobył zarówno w kraju, jak i za granicą. W SALUS Controls odpowiada za bieżącą, jak również przyszłą współpracę z instalatorami i dystrybutorami naszych urządzeń. Jego wielką zaletą jest elastyczność oraz łatwość dostosowywania się do nowych sytuacji.

Mariusz Kopka

Koordynator Regionu

Region: pomorskie

Z wykształcenia inżynier energetyk. W minionych latach nadzorował remonty oraz modernizacje instalacji elektroenergetycznych. W SALUS Controls zajmuje się bezpośrednią obsługą Klienta w województwie pomorskim. Doradza w zakresie oferowanych produktów.

Ewa Kubis

Koordynator Regionu

Region: warmińsko-mazurskie

Do jej zadań należy prezentacja oferty produktowej, a także wsparcie Klienta na etapie doboru i zamawiania systemu sterującego. Dba o budowanie oraz podtrzymywanie dobrych relacji z dystrybutorami.

Konsultanci ds. Obsługi Klienta

Sylwia Janko

Konsultant ds. Obsługi Klienta

W firmie od 2016 roku zajmuje się realizacją zamówień na rynku polskim, obsługą Klienta krajowego, a także prowadzeniem i aktualizowaniem baz produktów.

Alina Mrówczyńska

Konsultant ds. Obsługi Klienta

W SALUS Controls jest odpowiedzialna za wsparcie Klienta, realizację zamówień na rynku polskim. Opiekuje się także obszerną bazą Klientów. Wcześniej zajmowała się administracją i organizacją biura.

Łukasz Gładysz

Dyrektor Handlowy – Eksport

Magister zarządzania i inżynierii produkcji oraz informatyki i ekonometrii. W SALUS Controls od roku 2017 odpowiedzialny za zarządzanie zespołem sprzedaży w ponad 20 krajach w regionach EE, CIS, SEE, MEA. Przygotowuje i nadzoruje kampanie promocyjne, negocjuje umowy, organizuje konferencje, targi – całościowo dba o rozwój sprzedaży eksportowej.

Grzegorz Gębala

Menadżer ds. Eksportu

Handlowiec z doświadczeniem w branży narzędziowej, także w sprzedaży urządzeń produkowanych dla firm instalatorskich. W SALUS Controls odpowiedzialny za zarządzanie rynkami Europy Południowej oraz MEA (Bliski Wschód). Zajmuje się również kompleksowym doradztwem oraz opieką nad Klientem eksportowym. Pracę w Dziale Eksportu rozpoczął w 2017 roku.

Jolanta Głowacka

Menadżer ds. Eksportu

W branży grzewczej pracuje od roku 2015, jednak handlem zajmuje się przez całe życie zawodowe. W SALUS Controls odpowiada za sprzedaż na terenie Europy Wschodniej i w kilku krajach Europy Zachodniej.

Dragutin Tino Padovan

Doradca Techniczno-Handlowy - Eksport

W branży grzewczej działa od 2003 roku, pracując w wielu firmach, na różnych stanowiskach. Przez długi czas prowadził sklep oferujący sprzęt grzewczy, chłodniczy, łazienkowy. W SALUS Controls odpowiada za sprzedaż na rynku chorwackim i słoweńskim – współpracuje z tamtejszymi hurtowniami, sklepami i instalatorami.

Igors Kosolapovs

Przedstawiciel Handlowy - Eksport

Ukończył licencjat z nauk społecznych w zakresie ekonomii na Łotewskim Uniwersytecie Nauk Przyrodniczych i Technologii. Wiedza zdobyta na studiach dała mu podstawy do zrozumienia praw rynku i pomogła w wieloletniej pracy handlowca. W SALUS Controls od roku 2020 udziela wsparcia technicznego i handlowego partnerom biznesowym – również deweloperom. W SALUS Controls odpowiada za sprzedaż na rynku łotewskim i estońskim.

Magdalena Krzystolik

Specjalista ds. Eksportu

Ukończyła administrację, a doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w różnych działach SALUS Controls. Zaczynała jako pracownik administracyjny, była Specjalistą ds. Marketingu, obecnie działa w zespole handlu eksportowego. Koordynuje sprzedaż na rynkach Europy Południowej.

Martyna Adamiec

Specjalista ds. Eksportu

Absolwentka filologii rosyjskiej, pasjonatka kultury i literatury naszych wschodnich sąsiadów. Do jej obowiązków należy wsparcie sprzedaży w Dziale Eksportu. Korzystając ze znajomości języka rosyjskiego oraz posiadanej wiedzy kulturowej, opracowuje też tłumaczenia materiałów reklamowych.

Magdalena Nowok

Kierownik Działu Marketingu

Absolwentka Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego na kierunku Zarządzanie – Handel i Marketing. W roku 2010 dołączyła do zespołu budującego od podstaw markę SALUS Controls w Polsce. To tutaj poznawała procesy związane z handlem, marketingiem i obsługą Klienta, zyskując bezcenne doświadczenie i zrozumienie potrzeb Klientów. Odpowiedzialna za planowanie kampanii reklamowych, prowadzenie działań marketingowych oraz komunikację wewnętrzną i zewnętrzną firmy w Polsce oraz na rynkach Europy Wschodniej.

Maria Rajwa

Koordynator ds. Marketingu - Eksport

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. W SALUS Controls odpowiada za współpracę w zakresie działań marketingowych z Klientami eksportowymi, spółkami i z Działem Sprzedaży. Zaczynała jako Specjalista ds. Marketingu Eksportowego. Wcześniej związana z copywritingiem i tłumaczeniami.

Agnieszka Przychodzeń – Głogowska

Specjalista ds. Marketingu

W SALUS Controls odpowiedzialna za obieg dokumentacji marketingowej, zlecanie zamówień na materiały promocyjne, obsługę programów lojalnościowych, katalogowanie i wydawanie gadżetów reklamowych. Do jej obowiązków należy również ścisła współpraca z Działem Handlowym.

Katarzyna Stuglik

Specjalista ds. Marketingu

Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W SALUS Controls prowadzi działania marketingowe w zakresie kontaktu z Klientami i dystrybutorami krajowymi.

Sergiusz Lewandowski

Specjalista ds. Marketingu - Eksport

W SALUS Controls odpowiedzialny za działania marketingowe na rynkach wschodnich. Współpracuje z Klientami w zakresie promocji marki, dba o jej wizerunek, a także doradza wschodnim partnerom w kwestiach reklamowych.

Aleksandra Jankowska – Górczyńska

Copywriter

Absolwentka kulturoznawstwa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W SALUS Controls zajmuje się wszystkim, co ma związek ze słowem pisanym: tworzy artykuły na firmowy blog, przygotowuje teksty reklamowe, współpracuje z branżowymi portalami internetowymi oraz prowadzi profile firmy w social mediach.

Tomasz Przybylski

Grafik Komputerowy

Absolwent Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach na kierunku: Grafika. Od 2010 roku zbiera doświadczenie w branżach wymagających tworzenia projektów graficznych w oparciu o nowoczesne rozwiązania cyfrowe. W SALUS Controls odpowiada za projektowanie treści reklamowych i nadzór nad pracami programistycznymi.

Damian Silarski

Grafik Komputerowy

Absolwent Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach na kierunku: Grafika. W SALUS Controls zajmuje się przygotowywaniem materiałów graficznych, kręceniem i montowaniem filmów instruktażowych. Stawia na oryginalność w realizacji projektów – wszystko po to, aby jak najlepiej zaprezentować nasze produkty.

Bartłomiej Bargiel

Grafik Komputerowy

Student informatyki, który równocześnie z nauką na uczelni rozpoczął pracę w SALUS Controls. Jego zadaniem jest administrowanie obcojęzycznych stron internetowych i aktualizowanie wyświetlanych na nich informacji.

Krzysztof Pryszcz

Dyrektor ds. technicznych:
Europa Wschodnia i Południowa

Absolwent Politechniki Śląskiej w Katowicach, związany z firmą od ponad 10 lat. Współtworzył markę SALUS Controls i miał wpływ na jej rozwój zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Odpowiada za projektowanie urządzeń, współpracuje z fabrykami na etapie produkcji, prowadzi testy produktów przed zaakceptowaniem ich do sprzedaży. Nadzoruje pracę Działu Serwisowego, koordynuje procesy logistyczne, udziela wsparcia technicznego naszym partnerom na terenie Europy i w innych krajach świata.

Maja Pająk

Specjalista ds. Logistyki i Eksportu

Inżynier zarządzania jakością. W SALUS Controls od 2015 roku zajmuje się logistyką. Dogląda stanów magazynowych, przepływu surowców i produktów, nadzoruje procesy transportowe, dostawy, wysyłki. Wcześniej koordynowała działania eksportu na rynkach południowych.

Łukasz Dziurosz

Kierownik Magazynu i Obiektu

Z SALUS Controls związany od początku. Kieruje pracą magazynu oraz jest opiekunem obiektu, dba o porządek na terenie zabudowań firmowych. Pełni też funkcję menadżera floty samochodowej.

Magazyn

Pracownicy magazynu zajmują się przyjmowaniem dostaw, przygotowywaniem zamówień, inwentaryzacją sprzętu oraz czynnościami związanymi z wysyłką produktów. Dbają, aby towar był odpowiednio zabezpieczony i terminowo dotarł do miejsca przeznaczenia. Magazynierzy SALUS Controls są mistrzami organizacji i pracy zespołowej.

Patrycja Jarosz

Dyrektor Kontrolingu i Finansów

W zespole SALUS Controls od roku 2014. Pracowała w administracji, księgowości, w końcu objęła pieczę nad budżetami, kosztami oraz kontrolą procedur. Jest odpowiedzialna za śledzenie przepisów prawa, monitorowanie ich prawidłowego wdrażania oraz tworzenie regulaminów wewnętrznych. Opracowuje zagadnienia związane z szeroko pojętą polityką firmy i dba o proces zarządzania danymi.

Mirela Nikiel – Morciniec

Kierownik Działu Finansów

W SALUS Controls szefuje Działowi Finansowemu. Kontroluje przebieg wszystkich operacji finansowych, przygotowuje ewidencje księgowe, pilnuje rozliczeń oraz sprawdza poprawność dokumentacji rachunkowej.

Izabella Piszczek

Pracownik ds. Administracji i Finansów

W SALUS Controls od roku 2015 zajmuje się weryfikacją faktur i porządkowaniem dokumentacji pod względem rachunkowym i podatkowym.

Barbara Ogiegło

Pracownik ds. Administracji i Finansów

W SALUS Controls odpowiedzialna za prawidłowy obieg dokumentów księgowych oraz za ich systematyczną archiwizację. Wcześniej prowadziła recepcję.

Sabina Kościołek

Pracownik ds. Administracji i Organizacji Biura

W SALUS Controls od 2019 roku zajmuje się obsługą recepcji, dba o rozdział dokumentów, prowadzi kalendarz spotkań, planuje delegacje i wyjazdy służbowe, ewidencjonuje czas pracy i zatrudnienia. Przygotowuje też spotkania pod względem organizacyjnym.

Krzysztof Pryszcz

Dyrektor ds. Technicznych:
Europa Wschodnia i Południowa

Absolwent Politechniki Śląskiej w Katowicach, związany z firmą od ponad 10 lat. Współtworzył markę SALUS Controls i miał wpływ na jej rozwój zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Odpowiada za projektowanie urządzeń, współpracuje z fabrykami na etapie produkcji, prowadzi testy produktów przed zaakceptowaniem ich do sprzedaży. Nadzoruje pracę Działu Serwisowego, koordynuje procesy logistyczne, udziela wsparcia technicznego naszym partnerom na terenie Europy i w innych krajach świata.

Andrzej Ogiegło

Kierownik Działu Technicznego

Absolwent Politechniki Krakowskiej na kierunku Elektrotechnika i Automatyka oraz Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej na wydziale Budowy Maszyn i Informatyki. W branży ogrzewnictwa, wentylacji i klimatyzacji pracuje od 2005 roku, w SALUS Controls – od 2015. Uczestniczy w projektowaniu i kontrolowaniu jakości urządzeń oraz koordynuje pracę serwisu technicznego. Jego dom jest miejscem, w którym nowe produkty przechodzą pierwsze testy niezawodności.

Marcin Kurpas

Specjalista ds. Technicznych

Zajmuje się wsparciem technicznym Klienta i Działu Handlowego w zakresie informacji o produktach. Obsługuje serwisową skrzynkę mailową. Prowadzi szkolenia dla pracowników i instalatorów. Tematem szkoleń jest oferta produktowa SALUS Controls oraz obsługa urządzeń. Przez lata pracował jako serwisant kotłów gazowych i monter systemów energetyki odnawialnej (OZE).

Paweł Pasek

Specjalista ds. Technicznych

Z Działem Technicznym SALUS Controls związany od roku 2017 – jako pracownik serwisu. Odpowiada za kontakt z Klientem niepolskojęzycznym w zakresie wsparcia technicznego i doboru systemu sterowania. Testuje nowe produkty oraz weryfikuje dokumentację pod kątem techniczno-merytorycznym.

Błażej Stęchły

Specjalista ds. Technicznych

Absolwent Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej na kierunku Automatyka i Robotyka. W SALUS Controls zajmuje się wsparciem technicznym Klientów oraz pozostałych działów w firmie. Obsługuje również reklamacje i bierze udział w testach produktów przed wprowadzeniem ich na rynek.

Damian Machnik

Specjalista ds. Technicznych

Wspiera Klientów i Dział Handlowy w temacie produktów oraz ich funkcji. Przygotowuje materiały szkoleniowe, współpracuje przy projektowaniu nowych urządzeń. Odpowiada także za kontakt z Klientem w zakresie reklamacji (analiza, naprawa, wymiana).

Sylwia Nowak

Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej

Studentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na kierunku: Administracja. W SALUS Controls odpowiada za aktualizowanie i tłumaczenie na język polski dokumentacji technicznej, w szczególności instrukcji obsługi urządzeń.

Daniel Rutkowski

Specjalista ds. Technicznych i Dokumentacji Technicznej

W branży grzewczej pracuje od 2019 roku, systematycznie zdobywając nowe doświadczenie i wiedzę. W SALUS Controls jest odpowiedzialny za pisanie oraz projektowanie instrukcji obsługi (głównie po angielsku) oraz za dokumentację techniczną związaną z produktami. Udziela też wsparcia technicznego Klientom z Polski i z zagranicy.

Jak pracujemy w SALUS Controls?

 • SŁUCHAMY WAS

  Każdego dnia nasi eksperci odbierają dziesiątki telefonów, z których dowiadujemy się, czego oczekujecie od systemów sterowania ogrzewaniem. To ważna część naszej pracy. Dzięki niej wiemy na co zwracać uwagę, aby korzystanie z urządzeń było bezproblemowe i wydajne.

 • PROJEKTUJEMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA DO WASZYCH DOMÓW

  Wiedząc czego oczekujecie, tworzymy urządzenia, które nie tylko sterują temperaturą, ale też są ekologiczne, ekonomiczne i przyjazne w obsłudze. Przyświeca nam zasada: Jakość to sposób myślenia, który powoduje, że stosuje się i bez przerwy poszukuje najlepszych rozwiązań /W. E. Deming/.

 • TESTUJEMY TO, CO WYMYŚLILIŚMY

  Zanim wprowadzimy na rynek nowość, poddajemy ją rozmaitym testom. Zabieramy do naszych domów, prosimy o opinię inżynierów, technologów. Chcemy mieć pewność, że nowy produkt sprawdzi się w działaniu przez lata użytkowania. Choć żyjemy w czasach, w których wszystko szybko się zużywa, my projektujemy urządzenia tak, aby służyły Wam jak najdłużej.

 • KONTROLUJEMY JAKOŚĆ

  Nigdy nie osiadamy na laurach. Pytamy, jak nasze produkty sprawdzają się w Waszych domach i w razie potrzeby je udoskonalamy. Właśnie dlatego nasze systemy sterujące odpowiadają najwyższym standardom i są wolne od „martwych funkcji” – takich, które nie są potrzebne w codziennym użytkowaniu. Skupiamy się na tym, aby Wam wszystko ułatwiać, a nie komplikować.

 • SŁUŻYMY RADĄ

  Na pomoc techniczną specjalistów możecie liczyć nie tylko przy doborze urządzeń do swojego domu. Oczywiście w tym również bardzo chętnie pomagamy. Jednak naszym priorytetem jest obsługa kompleksowa, od początku do końca. Wsparcie otrzymacie zawsze – bez względu na to, ile czasu upłynęło od zakupu. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać.

 • DBAMY O PRZYJAZNĄ ATMOSFERĘ

  Uważamy, że tylko w dobrej atmosferze można stworzyć coś wartościowego. Jesteśmy otwarci na kontakt z każdym Klientem, natomiast w naszym biurze, w Kobielicach, panuje przyjazny klimat pracy. Lubimy się, mówimy do siebie po imieniu i cenimy w innych poczucie humoru. Nasz zespół to ludzie kompetentni, a przy tym otwarci na wymianę nawet najbardziej odmiennych poglądów. Jeżeli rozważasz pracę z nami, nie wahaj się. Już po kilku dniach poczujesz się częścią zespołu. Śmiało aplikuj!

Z życia firmy

Kontakt
Podejmij współpracę

Dane teleadresowe


Kontakt

+48 (32) 700 74 53

pon.-pt.: 800-1600


Wsparcie techniczne

+48 (32) 750 65 05
serwis@salus-controls.pl


pon.-pt.: 800-1600

  InstalatorUżytkownikDeweloper
  Salus

  Dystrybutor marki SALUS Controls:
  QL CONTROLS Sp. z o.o., Sp. k.

  ul. Rolna 4, 43-262 Kobielice,
  woj. śląskie, PL,
  NIP: 638 180 68 25,
  KRS: 0000440955,
  biuro: +48 32 700 74 53,
  serwis: +48 32 750 65 05,
  fax: +48 32 790 44 85

  image/svg+xml

  © QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved