Informacje o firmie

SALUS Controls jest częścią Computime Group Limited z siedzibą w Hong-Kongu, szeroko znanej z możliwości produkcyjnych i projektów badawczych w zakresie elektronicznych technologii sterujących.

Firma wypełnia specyficzną niszę w dziedzinie ogrzewania, klimatyzacji i sektorze inteligentnej automatyki sterującej.
Od 1974 roku obsługuje klientów na rynkach komercyjnym, przemysłowym i konsumenckim od Azji przez Północną Amerykę po Europę.

SALUS Controls to firma technologiczna i dystrybucyjna, zajmująca się dostarczaniem rozwiązań z zakresu sterowania energią cieplną i odnawialną, skierowanych do klientów w całej Europie.

Rozumiejąc wyjątkową złożoność każdego rynku, na którym prowadzimy działalność, opracowujemy rozwiązania wyróżniające się swoją innowacyjnością.

Nasz zespół starannie dobiera najkorzystniejsze rozwiązania, dzięki czemu działalność współpracujących z nami partnerów jest bardziej opłacalna i wyróżnia ich na rynku.

To, co robimy określa kim jesteśmy. Wierzymy w budowanie silnych, trwałych relacji wewnątrz naszego zespołu oraz równie silnych relacji z naszymi partnerami i dostawcami. SALUS Controls stawia na trwałe partnerstwo i dostęp do niezawodnych rozwiązań umożliwiających sukces naszych klientów. Nasza kultura pracy pozwala z wyprzedzeniem, szybko i elastycznie reagować na ich oczekiwania. Najważniejsze jest to, że nasi partnerzy otrzymują wysokiej jakości produkty, sprawną obsługę serwisową oraz solidne wsparcie techniczne. 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć na stronie: Polityka prywatności